Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Sohbet, Mobil Sohbet, Chat, Muhabbet
#1
Kars sohbet odaları, tamamen kars 'da yaşayan yada karslı olup başka şehirlerde hatta ülkeler de yaşayan kişilerin bir araya gelmesi için oluşturulmuş sohbet odasıdır. Kars ülkemizin en yüksek şehirlerinden birisidir. Rüzgarın sert yiğidin mert olduğu şehir Kars'tır. Kars 'ın insanı oldukça samimi hoş görülü, güler yüzlü ve sevecen kişilerden oluşmaktadır. Bizler kars chat olarak karslı hemşehrilerimizin bir arada oluşabileceği sohbet edeceği güzel anılarını paylaşacağı karsa dair haberlerin yayınlayacağı bir ortam oluşturmak istedik. 
Bu ortam insanımızı bir araya getirebilmek birlik beraberliği sağlamak adına oluştu. Şuanda güzel bir yere geldiğimizi görebiliyoruz. Ancak sizlerin de aramız da olmasını istiyoruz. Sen yoksan bir eksiğiz sloganı ile sohbet odalarımızda sizlerli bekliyoruz. Bizler bu memleketin insanlarıyız. Bu memleket hepimizin, bizler kars sevdalılarıyız. Kars a gönül veren karslıların bir araya gelmesine olanak sağlayan bir sohbet platformuyuz. Sitemizde güvenli bir şekilde sohbet edebilir.
 Yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinebilirsiniz. Karsımızı tüm dünyaya tanıtmak için çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin de yanımızda olması bize mutluluk verecektir. Gelin karslılar olarak bir arada olalım birlikte sohbet edelim. Arkadaşlıklarımızı daha sağlam oluşturalım. Şu pandemi günlerinde birbirimize daha çok ihtiyacımız var. Dışarıda cafelerde, restorantlarda, spor salonlarında buluşamıyoruz. Dertleşip sohbet edemiyoruz. Ancak şu güzel mekanda bir araya gelelim. Kars için elimizi taşın altına koyalım ve yeni fikirler üretelim. Şehrimizin gelişmesi için yeni projelerin sohbetini yapalım. Hem web sitemizden hem de Mobil kars chat olarak sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Bizler neler yapabiliriz. Bu memlekete hangi güzellikleri getirebiliriz. Ülkenin parmakla gösterilen en güzel şehri olarak ne gibi faaliyetler yapabiliriz bunun tartışmasını yapalım. Kars için sohbet edelim. Kars için fikir üretim görüş öneri ve sorularımızı birbirimize iletelim. Karsın gelişmesi noktasında ellerimizi tabiri caizse çenemizi bunun için yoralım ve karsa bir faydamız olsun. Buyurun sohbet odasını sizler için açtık ve sizlere güzel hizmet etmenin ilk adımını sizlere sunduk. Sohbet etmek bizlere mutluluk verdiği gibi sizlere de huzur ve rahatlık verecektir. En keyifli kars chat burada en güzel kars muhabbetleri buradadır. Hepinizi sevgi ile selamlıyorum. İyi ki karslıyım. İyi ki kars sohbetteyim.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi